آرنیکا

آرنیکا گیاه معجزه گر

فهرست مطالب

آیا می دانید یکی از بهترین داروها برای برطرف کردن هر نوع کبود شدن بدن بر اثر ضربه و تصادف ،آرنیکا نام دارد؟
آیا می دانید این داروی طب هومیوپاتی در اکثر داروخانه های اروپا بدون نیاز به تجویز پزشک به فروش می رسد؟
آیا می دانید این دارو از گل همیشه بهار کوهی تهیه می شود؟
آیا می دانید این دارو خواص شگفت انگیز دیگری نیز دارد؟
برای آشنایی با خواص شگفت آور این دارو با ما همراه باشید.

بهترین دارو برای برطرف کردن کبودی بدن

تمامی کبودشدگی و دردهای ناشی از ضربه،زمین خوردن،تصادف و… با داروی ARNICA قابل برطرف شدن می باشد.

گیاه آرنیکا

گیاه آرنیکا و دارویی که به روش داروسازی طب هومیوپاتی از این گیاه تولید می شود، اولین داروی طب هومیوپاتی در برطرف کردن لخته و خونریزی های داخل مغز می باشد. این دارو تقریبا در تمامی سکته های مغزی توسط پزشکان هومیوپات تجویز می گردد و می تواند به نحوه مطلوبی خونریزی و لخته را برطرف کند. حتی این دارو برای برطرف کردن عوارضی که به خاطر خونریزی و ایجاد لخته در مغز ایجاد شده و سالها از آن گذشته است نیز موثر باشد.البته واضح است هرچه فاصله بروز این عارضه عروقی و مصرف دارو کمتر باشد ، بیمار با سرعت بیشتر و کیفیت بالاتری بهبود می یابد.

داروی آرنیکا

داروی آرنیکا مهمترین داروی اورژانس در طب هومیوپاتی می باشد. این دارو در تصادفات رانندگی و ضربه به جمجمه و خونریزی های مغزی ناشی از تصادف بهترین داروی طب هومیوپاتی بوده و همیشه بعد از هرنوع تصادف و خونریزی مغزی ، اولین داروی تجویزی توسط پزشکان هومیوپات می باشد. در خارج از ایران که این دارو در داروخانه ها در دسترس عموم قرار دارد، بسیاری از افراد که با طب هومیوپاتی آشنا هستند این دارو را( بدون نیاز به نسخه پزشک ) از داروخانه تهیه نموده و در صورت بروز هرنوع تصادف و یا خونریزی و ضربه مغزی بلافاصله این دارو را مورد استفاده قرار داده و به بیمارستان مراجعه می نمایند.
سایت اینترنتی : Drmirabdollah.ir

به امید روزی که این دارو در تمامی داروخانه های کشور ما و تمام آمبولانسهای اورژانس و بخشهای اورژانس بیمارستانها موجود باشد و بتوانیم عوارض خطرناک خونریزی ها و سکته های مغزی و ضربه های مغزی ناشی از حوادث و تصادفات را به شکل موثر و کم هزینه و بدون عارضه ای برطرف نماییم .