کلینیک هومیوپاتی

درباره ما

کلینیک هومیوپاتی
کلینیک هومیوپاتی

مجموعه هومیوپات ( Homeopath.ir ) اولین و تنها مرجع تخصصی هومیوپاتی در زمینه‌ی درمان، آموزش، داروها و محصولات هومیوپاتی در ایران است. از آنجاییکه هومیوپاتی به عنوان یک شاخه از پزشکی، برای درمان بیماران، طرفداران زیادی در سراسر جهان دارد، بر آن شدیم تا مجموعه‌ای تخصصی در زمینه پزشکی هومیوپاتی گردهم آوریم تا بتوانیم به عنوان یک مرجع قابل اعتماد برای همه علاقه‌مندان به این طب، و همچنین پزشکان هومیوپات در این زمینه خدمت‌رسانی کنیم.

در این مجموعه همواره تلاش بر این بوده تا بتوانیم با استفاده از منابع و مستندات این علم پزشکی، مفهوم روش درمانی هومیوپاتی را بیش از پیش برای عموم مردم روشن سازیم و همچنین با استفاده از همین منابع معتبر، مجموعه مقالاتی درباره پزشکی هومیوپاتی و داروهای هومیوپاتی در اختیار متخصصین این حوزه قرار دهیم.

بی تردید ورود به هر شاخه‌ای از علوم، نیازمند مطالعه و اشراف و کارشناسی تخصصی در آن حوزه است. ما در این مجموعه سعی داشتیم که با بهره گیری از تازه ترین مطالبی که در هر کجای جهان منتشر می‌شود، مفاهیم ناب این طب را جمع آوری کنیم و همچنین بتوانیم با پزشکان هومیوپات برجسته سراسر کشور همکاری کنیم و آنها را برای آگاهی رسانی و درمان بهتر با این روش درمانی گردهم آوریم.

در همین راستا و به منظور اینکه پزشکان محترم هومیوپات به داروهای اصل و با کیفیت دسترسی داشته باشند و همه بیماران درمانی با کیفیت را تجربه کنند، بر آن شدیم تا بهترین و با کیفیت‌ترین داروهای هومیوپاتی را از بهترین و معتبرترین شرکت‌های داروسازی هومیوپاتی دنیا نظیر هلیوس انگلیس، اینس ورس انگلیس و بویرون فرانسه، تهیه کنیم و در خدمت شما عزیزان قرار دهیم.

همچنین در این مجموعه انواع فراورده‌ها‌ و محصولات جانبی هومیوپاتی مانند انواع کرم های درمانی و زیبایی، شامپو و تونیک تقویتی مو، داروهای ترکیبی و … را از شرکتهای معتبر هومیوپاتی تهیه و نیز تولید می‌کنیم که برای همه عزیزان و پزشکان محترم قابل ارائه و استفاده است.

با توجه به چندین سال سابقه فعالیت تخصصی و با همکاری با بهترین پزشکان هومیوپاتی ایران، در این مجموعه دوره‌های آموزشی تخصصی و عمومی نیز برای همه متخصصان و عزیزان علاقه‌مند در این حوزه برگزار می‌شود.

ویزیت آنلاین هومیوپاتی
ویزیت آنلاین هومیوپاتی

همچنین پس از چندین سال سابقه و فعالیت با کیفیت، مجموعه Homeopath.ir افتخار دارد علاوه بر ویزیت و مراجعه حضوری در کلینیک، برای اولین بار ویزیت اینترنتی طب هومیوپاتی را در ساختاری تخصصی فراهم آورد که همه بیماران چه در داخل و یا خارج از کشور می‌توانند به صورت آنلاین و تصویری با بهترین پزشک‌های هومیوپاتی ایران ویزیت شوند و درمانی با کیفیت داشته باشند.

به همین منظور برای ثبت درخواست ویزیت آنلاین، از طریق راه‌های ارتباطی ذیل، اقدام نمایید :

Instagram: @Homeopath.ir
Telegram: @Homeopath_ir
Whatsapp : +989023271193
Tel: +989023271193