ویزیت اینترنتی تصویری با پزشک هومیوپاتی ( ویزیت آنلاین هومیوپاتی)

1972
پذیرش اولیه ویزیت هومیوپاتی
پذیرش اولیه ویزیت هومیوپاتی

کلینیک Homeopath.ir افتخار دارد برای اولین بار ویزیت اینترنتی طب هومیوپاتی را در ساختاری تخصصی فراهم آورده است . همچنین بعنوان مرجع تخصصی این طب در ایران ، بهترین پزشکان متخصص هومیوپاتی را گردهم آورده‌ایم تا درمانی با کیفیت به شما عزیزان ارائه کنیم.

قبل از شروع به درمان لازم است نسبت به این طب ، اصول درمان و شرایط آن شناخت کافی پیدا کنید. بدین منظور مطلب دانستنی‌های پیش از شروع درمان را با دقت مطالعه نمایید.

درصورتی که در مورد فرآیند ویزیت آنلاین سوالی دارید بخش  پرسش های متداول فرآیند ویزیت آنلاین را مطالعه کنید.

  • جهت پذیرش و اخذ نوبت لطفن از طریق لینک های زیر پزشک خود را انتخاب نمایید:

ثبت نوبت ویزیت تصویری با دکتر جلال میرعبداله
ثبت نوبت ویزیت تصویری با دکتر نغمه محسنی نیا
ثبت نوبت ویزیت تصویری با دکتر مهرداد طبیب زاده
ثبت نوبت ویزیت تصویری با دکتر مریم سیدهاشمی
ثبت نوبت ویزیت تصویری با دکتر مریم تهرانی

  • توجه فرمایید ، بعد از پرداخت وجه ، کد رهگیری پرداخت به شما نمایش داده خواهد شد، “کد رهگیری پرداخت شما” ، “شماره پرونده” شماست.
  • توجه نمایید که کد رهگیری را در فرم پذیرش در قسمت “شماره پرونده” وارد نمایید.
  • توجه داشته باشید ، در صورت عدم حضور به موقع در راس ساعت مقرر برای ویزیت  تصویری با پزشک ، ۵۰٪ مبلغ کسر خواهد شد و باید جهت اخذ نوبت جدید اقدام نمایید.

پس از انتخاب پزشک و پرداخت فرم پذیرش پزشکی هومیوپاتی خود را تکمیل نمایید:

  • (در صورتیکه قبلا فرم پذیرش را تکمیل کرده اید و شماره پرونده دارید نیاز به تکمیل فرم پذیرش نیست و فقط جهت تعیین نوبت از طریق واتساپ با ما در ارتباط باشید)

در طب هومیوپاتی فرآیند بررسی بیمار جهت تشخیص و تجویز با پزشکی رایج متفاوت است و به کلیت وجودی بیمار پرداخته می شود. در پزشکی هومیوپاتی ، پزشک برای تشخیص بیماری ( و روند شکل گیری آن ) و نیز در جهت تجویز دارو نیاز به بررسی سه بعد وجودی بیمار یعنی فیزیک ، احساسات و ذهن دارد. بنابراین روند شرح حال گیری پزشک هومیوپاتی متفاوت با آنچه تاکنون تجربه کرده اید خواهد بود.

  • بعد از تکمیل فرم ، برای شما قرار ملاقات تصویری با پزشک از طریق تماس تصویری تعیین خواهد شد. لطفن بعد از تکمیل فرم از طریق واتساپ با ما در ارتباط باشید.

فرم پذیرش اولیه خانم ها

فرم پذیرش اولیه آقایان 

فرم پذیرش اولیه زیر ۱۴ سال

در طی درمان با پزشکی هومیوپاتی شما ملزم به رعایت یک رژیم خاص و برخی پرهیزهای غذایی هستید و تا زمانی که پزشک به شما اجازه نداده است لازم است که آن را رعایت کنید. بدین منظور، رژیم و پرهیزهای غذایی و دارویی حین درمان با طب هومیوپاتی را مطالعه نمایید.

پس از پایان انجام مراحل پذیرش و ملاقات تصویری با پزشک ، داروی شما تجویز و برای شما ارسال خواهد شد. جهت آشنایی با نحوه و شرایط نگهداری داروهای هومیوپاتی و به منظور آشنایی با نحوه مصرف داروهای هومیوپاتی راهنمای مصرف دارو حین درمان طب هومیوپاتی را مطالعه نمایید.

  • در صورت داشتن هر گونه سوال و مشاوره از طریق راه‌های ارتباطی ذیل با ما در ارتباط باشید:

Instagram: @Homeopath.ir
Telegram: @Homeopath_ir
Whatsapp : +989023271193
Tel: +98902327119