پذیرش اولیه ویزیت هومیوپاتی

ویزیت اینترنتی تصویری با پزشک هومیوپاتی ( ویزیت آنلاین هومیوپاتی )

فهرست مطالب

کلینیک Homeopath.ir افتخار دارد برای اولین بار ویزیت اینترنتی طب هومیوپاتی را در ساختاری تخصصی فراهم آورده است . همچنین بعنوان مرجع تخصصی این طب در ایران ، بهترین پزشکان متخصص هومیوپاتی را گردهم آورده‌ایم تا درمانی با کیفیت به شما عزیزان ارائه کنیم.

قبل از شروع به درمان لازم است نسبت به این طب ، اصول درمان و شرایط آن شناخت کافی پیدا کنید. بدین منظور مطلب دانستنی‌های پیش از شروع درمان را با دقت مطالعه نمایید. درصورتی که در مورد فرآیند ویزیت آنلاین سوالی دارید بخش  پرسش های متداول فرآیند ویزیت آنلاین را مطالعه کنید.

اخذ نوبت ویزیت آنلاین هومیوپاتی در سه گام :

گام اول: ثبت اطلاعات فردی و پرداخت :

  • توجه داشته باشید ، در صورت عدم حضور به موقع در راس ساعت مقرر برای ویزیت  تصویری با پزشک ، هزینه ویزیت عودت داده نخواهد شد و باید جهت اخذ نوبت جدید اقدام نمایید.
  • جهت مشاهده صفحه پزشکان مجموعه به صفحه پزشکان و درمانگران مراجعه بفرمایید.

گام دوم: تکمیل فرم پذیرش هومیوپاتی :

در طب هومیوپاتی فرآیند بررسی بیمار جهت تشخیص و تجویز با پزشکی رایج متفاوت است و به کلیت وجودی بیمار پرداخته می شود. در پزشکی هومیوپاتی ، پزشک برای تشخیص بیماری ( و روند شکل گیری آن ) و نیز در جهت تجویز دارو نیاز به بررسی سه بعد وجودی بیمار یعنی فیزیک ، احساسات و ذهن دارد. بنابراین روند شرح حال گیری پزشک هومیوپاتی متفاوت با آنچه تاکنون تجربه کرده اید خواهد بود.
فرم پذیرش پزشکی هومیوپاتی خود را با توجه به جنسیت و سن درمان پذیر تکمیل نمایید:

فرم پذیرش اولیه خانم ها

فرم پذیرش اولیه آقایان 

فرم پذیرش اولیه زیر ۱۴ سال

  • در صورتیکه قبلا فرم پذیرش را تکمیل کرده اید و شماره پرونده دارید نیاز به تکمیل فرم پذیرش نیست و فقط جهت تعیین نوبت از طریق واتساپ با ما در ارتباط باشید.

گام سوم: تعیین نوبت و زمان ملاقات تصویری :

جهت تعیین زمان قرار ملاقات تصویری با پزشک از طریق تماس تصویری از طریق راه های ارتباطی زیر به ما اطلاع دهید تا زمان ملاقات شما را تعیین کنیم. توجه داشته باشید که با شماره تماس ما از طریق کلیه شبکه های اجتماعی داخلی و خارجی در خدمت شما درمان پذیران عزیز هستیم.

Instagram: @Homeopath.ir
Telegram: @Homeopath_ir
Whatsapp : +989023271193
Tel: +98902327119

در طی درمان با پزشکی هومیوپاتی شما ملزم به رعایت یک رژیم خاص و برخی پرهیزهای غذایی هستید و تا زمانی که پزشک به شما اجازه نداده است لازم است که آن را رعایت کنید. بدین منظور، رژیم و پرهیزهای غذایی و دارویی حین درمان با طب هومیوپاتی را مطالعه نمایید.

پس از پایان انجام مراحل پذیرش و ملاقات تصویری با پزشک ، داروی شما تجویز و برای شما ارسال خواهد شد. جهت آشنایی با نحوه و شرایط نگهداری داروهای هومیوپاتی و به منظور آشنایی با نحوه مصرف داروهای هومیوپاتی راهنمای مصرف دارو حین درمان طب هومیوپاتی را مطالعه نمایید.

  • در صورت داشتن هر گونه سوال و مشاوره از طریق راه‌های ارتباطی ذیل با ما در ارتباط باشید:

Instagram: @Homeopath.ir
Telegram: @Homeopath_ir
Whatsapp : +989023271193
Tel: +98902327119