طرح گلبرگ

درمان بیماری زگیل با پزشکی هومیوپاتی

فهرست مطالب

طرح درمان تضمینی بیماری زگیل یا  HPV به کمک هومیوپاتی

پزشکی هومیوپاتی یکی از روش های درمان بیماری زگیل می‌باشد که بدون هیچ گونه عوارض زگیل‌های صورت، گردن، زگیل تناسلی و… را درمان می‌کند.

درمان آنلاین زگیل با پزشکی هومیوپاتی

درمان بیماری زگیل با روش درمانی هومیوپاتی

با توجه به سابقه و عملکرد درخشان هومیوپاتی در درمان انواع زگیل، ما در مجموعه هومیوپات تلاش کردیم شرایطی را فراهم کنیم تا همه کسانی که به دنبال راهی برای درمان زگیل خود هستند بتوانند از پزشکی هومیوپاتی بهره ببرند.

  • داروی هومیوپاتی باعث تقویت سیستم ایمنی بدن می‌شود که در نتیجه آن، بدن خود اقدام به حذف ویروس HPV می‌کند و بنابراین نه تنها زائده‌ی پوستی حذف می‌شود بلکه ویروس و بیماری در بدن درمان می‌شود.
  • داروی هومیوپاتی باعث تقویت و متمرکز شدن سیستم ایمنی (گلبول‌های سفید) برای مبارزه با ویروس HPV می‌گردد.
  • درمان زگیل با هومیوپاتی هیچ عارضه‌ای برای بیمار ندارد.
  • با توجه به اینکه سیستم ایمنی ، زگیل را درمان می‌کند با شروع درمان ، تکثیر آن در بدن فرد بیمار و همچنین انتقال از بیمار به شخص دیگر کاهش چشمگیری پیدا میکند و سپس متوقف می‌شود.

در روشهای درمانی دیگر مانند لیزر و … فقط با روشهای تهاجمی، زائده‌‌ی پوستی حذف می‌شود.

طرح گلبرگ :

زگیل (Warts) معمولن یک زائده پوستی کوچک و زبر به شکل گل‌کلم است. زگیل‌ها ناشی از ویروس پاپیلوما (HPV) انسانی هستند و ظاهر زگیل‌ها به محل بروزشان روی بدن و ضخامت پوست، بستگی دارد. زگیل‌ها انواع مختلفی دارند و از علائم آنها می توان به برجستگی، خارش، سوزش (در صورت کنده شدن) یا قرمزی اشاره کرد. زگیل از طریق تماس پوستی با فرد بیمار می‌تواند به فرد دیگری منتقل شود.


شرایط درمان بیماری زگیل با پزشکی هومیوپاتی :

  1. تنها بیمارنی پذیرفته می‌شوند که زگیل «قابل مشاهده» داشته باشند.درمان زگیل بستگی به نوع (Type) ویروس ندارد. (در حال حاضر پذیرش درمان‌پذیران مبتلا به زگیل تناسلی در ناحیه رحم یا دهانه رحم انجام نمی‌شود. بزودی جزییات درمان این مورد را نیز اعلام می‌کنیم.)

مراحل پذیرش جهت درمان بیماری زگیل با پزشکی هومیوپاتی (طرح گلبرگ) :

  1. تکمیل فرم پذیرش پزشکی درمان بیماری زگیل با روش هومیوپاتی
  2. تعیین وقت ویزیت تصویری با پزشک هومیوپات
  3. ارسال دارو برای درمان‌پذیر (رایگان به سراسر کشور)
  4. مصرف دارو و ارائه گزارش هفتگی
  5. ویزیت مجدد هر دو هفته یکبار تا درمان کامل (نهایتن ۶ ماه)