درمان آنلاین هومیوپاتی

فرایند درمان آنلاین هومیوپاتی

فهرست مطالب

۱- آشنایی با هومیوپاتی

هومیوپاتی چیست؟
هومیوپاتی به معنای مشابه درمانی و یک طب کل‌نگر (Holistic) است و بیمار را به عنوان یک کل از نظر جسمی، ذهنی و روحی بررسی می‌کند. از نگاه هومیوپاتی، وقتی شخصی بیمار می‌شود، در واقع کل او (جسم، ذهن و روح) بیمار است. علائم او نشانه‌های بیماری هستند، نه خود بیماری. پزشک هومیوپات در این روش درمانی برای تشخیص بیماری فرد از مجموعه علائم بیمار استفاده می کند. یعنی اگر شخص مثلن به خاطر سردرد به پزشک هومیوپات مراجعه کند، پزشک برای تجویز دارو علاوه بر سؤالات متعدد در مورد سردرد از سایر علائم جسمی و احساسی نیز سؤالاتی می‌پرسد و در انتها با توجه به شخصیت فکری، احساسی و اجتماعی بیمار دارویی را تجویز می‌کند. همچنین داروی تجویز شده برای بیمار کاملن منحصر به فرد بوده و در بیشتر موارد برای بیماری مشابه در افراد دیگر مفید نخواهد بود. بنابراین، در هومیوپاتی علت بیماری درمان و در ادامه، علائم بیماری هم رفع می‌شود. داروهای هومیوپاتی باعث تحریک و فعال شدن سیستم ایمنی بدن می‌شوند که توان کافی برای مهار علائم و شفابخشی را دارد. در نتیجه پس از یک درمان موفق هومیوپاتی، نه تنها علائم ناپدید می‌شوند، بلکه بیمار سطحی بالاتر از تندرستی را تجربه میکند.
برای توضیحات بیشتر می‌توانید ویدئوی عملکرد و مکانیسم درمانی طب هومیوپاتی را مشاهده کنید.

۲- درخواست ویزیت آنلاین و شروع فرایند درمان

ویزیت آنلاین هومیوپاتی
ویزیت آنلاین هومیوپاتی

مجموعه هومیوپات به عنوان مرجع تخصصی هومیوپاتی در ایران، شرایطی را فراهم کرده است که همه بیماران چه در داخل و یا خارج از کشور می‌توانند به صورت آنلاین و تصویری با بهترین پزشک‌های هومیوپاتی ایران ویزیت شوند. به همین منظور پس از ثبت درخواست ویزیت آنلاین و انجام مراحل پیش از درمان، از طریق راه‌های ارتباطی ما، وقت ویزیت برای آنها تعیین و ویزیت انجام می‌شود.
همچنین برای اطلاعات بیشتر می‌توانید بخش پرسش‌های متداول فرایند ویزیت آنلاین را مطالعه کنید.

  • ثبت درخواست از طریق راه‌های ارتباطی ذیل
  • پرداخت مبلغ
  • تکمیل کردن فرم مشخصات فردی و فرم پذیرش پزشکی
  • دریافت شماره پرونده
  • تعیین وقت ویزیت

Instagram: @Homeopath.ir
Telegram: @Homeopath_ir
Whatsapp : +989024857040
Tel: +989024857040

۳- پرسش‌های متداول در درمان هومیوپاتی

پرسشهای متداول درمان هومیوپاتی
پرسشهای متداول درمان هومیوپاتی

پرسش‌های متداول در درمان هومیوپاتی پرسش‌های پرتکرار سایر درمان‌پذیران با طب هومیوپاتی است که مطرح شده و پزشک هومیوپات به آنها پاسخ داده است. برای اطلاعات بیشتر می‌توانید به بخش پرسش‌های پرتکرار درمان هومیوپاتی مراجعه کنید.

۴- گزارش درمان بیماران

گزارش درمان
گزارش درمان آنلاین هومیوپاتی

مجموعه‌ هومیوپات با توجه به سابقه درخشانی که در درمان بیماران هومیوپاتی داشته تلاش کرده است تا برای آگاهی‌رسانی بیشتر در جهت درمان بیماری‌های حاد و مزمن و بهره‌مندی همه بیماران، مجموعه‌ای از گزارش‌های درمان درمان‌پذیرانی که به مجموعه هومیوپات مراجعه کرده‌اند را گردآوری کند و از طریق بخش گزارش درمان بیماران هومیوپاتی و همچنین صفحه اینستاگرام هومیوپات در اختیار شما عزیزان قرار داده است.

۵- دانستنی های پیش و پس از درمان با طب هومیوپاتی

دانستنی‌های پیش از درمان هومیوپاتی
دانستنی‌های پیش از درمان هومیوپاتی

برای درمان به روش هومیوپاتی به چه موارد احتیاطی باید دقت نمود؟
برای شروع درمان هومیوپاتی و تا زمانی که تحت درمان هستید باید نکاتی را از قبل بدانید و به آنها پایبند باشید. برای اطلاع از این موارد حتمن بخش‌های زیر را مطالعه کنید.