f37 2

جت لگ JET LAG و طب هومیوپاتی

فهرست مطالب

در صورتی که تجربه سفرهای طولانی با هواپیما را داشته باشید، با این پدیده که تعادل جسمی و روحی فرد را بر هم میزند، آشنا هستید. در این سفرها مسافران مجبور هستند مدت طولانی روی صندلی با کمترین حرکت بنشینند ، بی حرکتی ، نور مصنوعی هواپیما ، هوای تصفیه شده هواپیما ، صدای موتور ، مسافت طولانی ، استرس سفر به مناطق جدید و دورشدن از محل زندگی و از همه مهمتر پرواز در جهت و یا خلاف جهت آفتاب ، باعث به هم خوردن تعادل بدن و اختلال خواب و اختلال گردش خون میشود و اینها نیز باعث افزایش بد خلقی ، اضطراب ، بی اشتهایی ، اختلال گوارشی مانند یبوست و اسهال ، درد و کوفتگی بدن و افزایش شانس لخته شدن خون در رگهای بدن خصوصا در اندام تحتانی می شوند .

برای کاهش عوارض جت لگ از طب هومیوپاتی کمک بگیرید.

طب هومیوپاتی با کمک فرآورده های دارویی که از گیاهان تهیه می شوند، کوفتگی بدن ناشی از جت لگ را کاهش داده و کیفیت خواب را بهبود می بخشد.

لخته شدن خون در پا یکی از خطرناک ترین عوارض سفرهای طولانی است . مصرف داروهای ویژه طب هومیوپاتی پیش از سفر، شانس بروز این رخداد را بسیار کاهش می دهند.

کسانی که پیش از سفر داروی مربوط به این پدیده را مصرف نموده اند، سفر بسیار خوبی را تجربه کرده اند و میزان کوفتگی بدن و خستگی و اختلال خواب نیز به میزان چشمگیری کاهش پیدا کرده است .

لطفا توجه داشته باشید که درمان مشکلات در طب هومیوپاتی بوسیله مصرف داروهای این روش درمانی که پزشک برای مراجعه کنندگان تجویز می کند ، اتفاق می افتد و طب هومیوپاتی کاملا” با  هیپنوتیزم و یا روان درمانی و روان کاوی ، انرژی درمانی و طب سنتی ، فرآدرمانی و طب گیاهی و … تفاوت عمیق دارد و نباید با یکدیگر اشتباه گرفته شوند.